Aan de slag met je laptop
Wil je graag (beter) met de laptop leren werken? Groot gelijk, want het is een heel handig ding. De mogelijkheden van het internet zijn eindeloos. In deze cursus leren we samen waarvoor je je laptop dagelijks kan gebruiken.
Je leert:
werken met muis, touchpad en toetsenbord
websites bekijken en info zoeken op internet
e-mails versturen, lezen en beantwoorden
een routeplanner gebruiken
een online afspraak maken
digitale formulieren invullen
Breng zeker je eigen laptop mee.
Goed om weten
- Les volgen bij Ligo kan als je ouder bent dan 18 en weinig schoolopleiding hebt.
- De meeste cursisten betalen geen inschrijvingsgeld maar er zijn een paar uitzonderingen. We bespreken samen jouw situatie. We vragen wel een kleine bijdrage voor lesmateriaal zoals kopieën of een handboek.
- Een cursus kan door omstandigheden naar een andere dag, uur of datum verplaatst worden.
- Op het einde van een cursus, kan je een deelcertificaat of certificaat behalen.
- Werk je en volg je ten minste 32 uur les dan kan je Vlaams opleidingsverlof aanvragen bij je werkgever. Vroeger heette dit betaald educatief verlof.
Interesse in deze cursus?
Vul hieronder je gegevens is en dan contacteren wij jou voor de volgende stappen. Dit formulier geldt NIET als inschrijving.